%100 Müşteri Memnuniyeti

 

Değişim ve İade :

 

skydentdis.com'da satışı yapılan her ürün ile birlikte Değiştirme ve İade Formu sipariş ile birlikte yollanır. Kullanıcı hiçbir gerekçe göstermeden satın almış olduğu ürünü başka bir ürün ile değiştirebilir ya da tamamiyle iade edebilir.

Önemli Not :Değiştirilmek istenen ya da iade edilen ürün kullanılmamış olmalı ve kullanıcıya teslim edildiği şekilde kutusu ve ambalajı zarar görmemiş olmalıdır. Değiştirilecek ya da iade edilecek olan ürün öncelikle yetkili birim tarafından incelenir. Üründe herhangi bir hasar tespit edilmemesi durumunda değiştirme ya da iade talebi işleme konulur. Üründe bir hasar tespit edilmesi durumunda kullanıcı bilgilendirilerek ürün tekrar yollanır.

 

Değiştirme şartları :

 

Değiştirilmesi talep edilen ürün, aynı modelin farklı bir renk, desen veya farklı bir numarası ile ücretsiz olarak değiştirilir. Satın alınmış olan üründen daha ucuz bir talep edilmesi durumda fark tutarı, daha sonraki bir siparişte kullanılmak üzere kullanıcıya hediye çeki olarak gönderilir. Satın alınmış olan üründen daha pahalı bir ürün talep edilmesi durumunda fark tutar kullanıcının Değiştirme ve İade Formunda gerekli alanları doldurarak gönderdiği bilgiler aracılığı ile kredi kartından tahsil edilir ya da kullanıcının banka havalesi beklenir. Değiştirme talebi kabul süresi ürün kargo firmasından kullanıcıya teslim edildikten sonra 2(iki) iş günüdür. Bu süre zarfında değiştirme talep edilmesi durumunda ürünün yeniden gönderim kargo ücretini skydentdis.com karşılamaktadır. İki iş günününden daha sonra kargoya verilmiş ürünlerin değiştirme talepleri işleme konulmaz ve ürün tekrar yollanır. Bu durumda kullanıcı kargo ücretini ödemek durumundadır.

 

İade şartları :

 

Ürün adresinize teslim edildikten sonra iadesi için firmamıza gönderilmek üzere 3(üç) gün içerisinde kargoya teslim edilmiş olmalıdır.

 

İade şartları :

 

Ödemesi yapılan siparişlerin iptali için ödeme yapıldığı işgünü içerisinde Müşteri Hizmetlerimize bilgi verilmesi gerekmektedir. Müşteri Hizmetlerimize iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşılabilir.